Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „BIOMASA” Magdalena Małaczyńska działa od 2007r. i jest firmą o zasięgu krajowym i zagranicznym. 
Firma „Biomasa” początkowo zajmowała się pozyskiwaniem surowców do celów energetycznych lecz w ciągu ostatnich lat dokonała wielu inwestycji pozwalających na zwiększenie technologii obróbki drewna.
Obecnie przedsiębiorstwo posiada bogaty park maszynowy dający możliwości wytworzenia gotowego produktu i zajmuje się przerobem drewna, wyrobem podłóg drewnianych, elementów mebli bukowych oraz pozyskiwaniem surowców do celów energetycznych i produkcją pelletu, który jest alternatywą dla węgla i gazu.

Podczas spalania węgla, koksu czy ekogroszku wytwarzana jest duża ilość popiołu, który należy odpowiednio zutylizować oraz emisja gazów, które negatywnie wpływają na środowisko. Popiół wytworzony podczas spalania pelletu można wykorzystać jako nawóz mineralny do ogrodu lub na trawnik. Podczas spalania pelletu drzewnego emisja wytwarzanych gazów jest praktycznie zerowa, dzięki czemu pellet jest paliwem ekologicznym. 

Naszym klientom oferujemy pellet drzewny na Podkarpaciu. Oferujemy odbiór własny pelletu drzewnego, wysyłkę kurierem oraz możliwość transportu firmowego do wielu miast w obrębie około 50 km od Kolbuszowej. 

Zamów pellet drzewny, który jest paliwem ekologicznym i wytwarza energię cieplną pozytywnie wpływającą na środowisko.